Gruczolak nadnercza w TK

Witam mam 69 lat w maju miałam wykonany TK na kturym stwierdzono gruczolaka nadnercza pozostałe narządy w normie zrobiłam morfologie wyniki dobre prócz amylazy podwyższona ponad normę o47 teraz w grudniu zrobiłam jeszcze raz amylazę podwyższona o 37 ponad normę lipaza ok w moczu amylazy nie ma jednak jest krew utajona w kale 8 lat temu była kolonoskopia robiona były uchyłki i tłuszczak gastroskopia stwierdzono wrzody moje pytanie skąd ta podwyższona amylaza i krew w kale czy to jest rak jelita

Proszę omówić szczegółowo te sprawy z lekarzem prowadzącym! Ja za mało wiem o stanie Pani zdrowia,aby móc odpowiedzieć autorytatywnie!!! zż