Gruczolak pęcherzykowaty i powiększone węzły chłonne

WitamZrobiłam morfologię krwi wyniki wszystkie w normie oprócz MXD 0,90 tys/ul (norma laboratorium 01-05). Wcześniejsze wyniki eozynofilie miałam za wysokie (ok. 1,5 mc temu). Obecnie byłam zaziębiona. Mam też problemy z tarczycą ( gruczolak pęcherzykowaty) i powiększone węzły chłonne (bolące). Czy te wyniki mogą mieć jakiś związek z gruczolakiem?pzdr

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania morfologii krwi powinien być oceniany całościowo. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który dokona oceny wyniku badania.