Gruczolakowłókniak w badaniu USG u 27-latki

Guzek w piersi Po badaniu USG wyszło że mam gruczolakowłókniaka, czy konieczne jest usunięcie tej zmiany czy wystarczy jej obserwacja i stała kontrola. Dodam że mam 27 lat i jestem już po dwóch usunięciach takich guzków.
27 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw na wyrost. Nie są to zmiany złośliwe. Warto obserwować ich ewentualne przemiany.