Gruczolakowłókniak w badaniu USG u 27-latki
Guzek w piersi Po badaniu USG wyszło że mam gruczolakowłókniaka, czy konieczne jest usunięcie tej zmiany czy wystarczy jej obserwacja i stała kontrola. Dodam że mam 27 lat i jestem już po dwóch usunięciach takich guzków.
27 LAT ponad rok temu
Negatywne skutki palenia u kobiet w ciąży

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw na wyrost. Nie są to zmiany złośliwe. Warto obserwować ich ewentualne przemiany.