Gruczolakowłókniaki w obu piersiach u młodej kobiety

Witam mam 24 lata o w obu piersiach gruczolowlukniaki jest ich kilka . Jednak żaden lekarz nie zlecił badań hormonalnych bo stwierdzili ze to nic groznego i zostawili. Zaczęło się od tego ze był jeden guz po wycięciu go po roku okazało się ze guzy zrobily się w obu piersiach miałam robione biopsje. Żaden lekarz jie zalecił co dalej od czego one powstają? Moja babcia miała raka piersi.jakie badania hormonalne powinnam wykonać pod tym kontem??

Witam, przede wszystkim musi Pani je kontrolować w badaniu USG i usuwać zmiany, które zostaną uznane za podejrzane/niejednoznaczne. Dysregulacja hormonalna jest przyczyną powstawania tego typu zmian, aczkolwiek nie ma wskazan do rozszerzania panelu badań hormonalnych. W razie potrzeby zaparaszam na konsultacje. 600086240/501784896
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski