Gruczoły endometrium sekrecyjne, kosmki łożyska

witam ...bylam w 5 tyg ciąży i poroniłam przeszłam zabieg łyżeczkowania dziś odebrałam wyniki badania histopatologicznego prosiłabym o dokładniejsze wytłumaczenie ..wynik badania :doczesna krwotocznie i martwiczo zmieniona ,gruczoły endometrium sekrecyjne,kosmki łożyska ... dlaczego z badania nie można ustalić powodu,przyczyny poronienia bardzo proszę o odpowiedz

Witam. Na podstawie samego badania hist.-pat rzadko daje się jednoznacznie ustalić co było przyczyną poronienia. W Pani przypadku opis wskazuje jedynie na obecność zmian martwiczych w łożysku.

Badanie histopatogiczne nie da odpowiedzi na przyczynę poronienia trzeba udać sie na wizytę Ginekologiczny i wykonać szereg badań dodatkowych