Grudka w okolicy pochwy

Okołu dwóch tygodni temu zauważyłam, że w okolicach pochwy pojawiła mi się nie duża grudka, nie jest bolesna, nie jest też widoczna. Dzisiaj zauważyłam, że w nie dużej odległości od poprzedniej pojawiła mi się podobna grudka, tym razem większa. Chciałabym zauważyć, że nie w nie miałam żadnych kontaktów seksualnych od ponad roku. Nie wiem co to za grudki i nie wiem jak powinnam się teraz zachować. Pójście do lekarza jest dla mnie w tym momencie nie możliwe.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można zastosować odpowiednie dalsze postępowanie.