Grudka w piersi i pozostałości po karmieniu piersią

witam badałam ostatnio piersi i w lewej wyczułam grudke w dotyku przypominajace ziarenko piasku i pare malych grudek ale bardziej miekkich lekarz badał i w usg to podobno gruczoły które sa pozostałoscia po karmieniu i dlatego sie je wyczuwa w postaci grudek czy tak faktycznie jest normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć . Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa i kierować się jego zaleceniami.