Grudki na USG piersi u 24-latki

witam byłam na usg piersi mam 24 lata i jestem szczupła karmiłam piersią pół roku temu.w 1 pierssi lekarz wyczuł grudki w usg nic nie wyszlo niepokojacego tzn.to podobno gruczoły które po karmieniu zostały większe i dla tego wyczuwalne dodam ze jeden jest doslownie 3 mm czy faktycznie tak może byc?

Zdarza się tak bardzo często - jeżeli w USG nie widać nic podejrzanego, proszę się nie przejmować i wykonać kontrolne badanie za 6-12 miesięcy.