Grudki w okolicach intymnych

Witam. Mam 27 lat, jestem chłopakiem. Mój problem to grudki w okolicach intymnych. Występują one na genitaliach, są takie twarde i czerwone, i dosyć duze. Od 1 mm nawet do 5 mm. Próbowałem je, że tak powiem, wycisnać. Niektóre "wycisnąłem", ale właściwie nic to nie dało, bo znowu pojawiła się w nich ta biała substancja. Niektórych z kolei w ogóle nie udało mi się wycisnąć. Najbardziej martwią mnie te większe grudki (w sumie mam ich 6 różnych rozmiarów od 3 do 5 mm), bo nie wygląda to "estetycznie". Próbowałem je przemywać spirytusem salicylowym, ale bez rezultatu. Nie swędzą mnie one ani nie bolą. Te krosteczki właściwie to mam już odkąd pamiętam, ale ostatnio kilka z nich zrobiło się takich większych, widzę, że zrobił się w nich jakiś stan zapalny. Tak jak w normalnych pryszczach. Tylko, że one są takie twarde i grudkowate. Nie wiem, co z tym zrobić, a bardzo się wstydzę pójść z tym do doktora. Proszę o polecenie jakiegoś leku, który pomógłby mi je usunąć. Z góry bardzo dziękuję.
27 LAT ponad rok temu

Z opisu Pana zmian można sadzić, iż rzeczywiście w grudkach jest treść ropna. Namawiam gorąco do odwiedzenia lekarza dermatologa, który właściwie zróżnicuje zmiany i wprowadzi leczenie (najprawdopodobniej miejscowy preparat z antybiotykiem).