Grudkowa i biała wydzielina z pochwy oraz rybi zapach

Witam. Od pewnego czasu zauważyłam u siebie grudkowatą białą wydzielinę z pochwy. Do tego teraz towarzyszy brzydki "rybi" zapach.Dodam również ,że nie towarzyszy przy tych objawach pieczenie ani swędzenie jednak myślę,że może być to infekcja grzybicza lub mieszana. Wcześniej już miałam infekcje grzybiczą ,ale z posiewu nie wyszło nic groźnego i praktycznie sama zniknęła. Zdaję sobie sprawę z tego,że powinnam jednak zgłosić się do lekarza jednak czy nie ma leku bez recepty który by mi pomógł?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję dróg rodnych. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który zaleci właściwe leki.