Grudkowaty śluz po wyleczeniu grzybicy pochwy

Witam serdecznie. Niedawno wyleczyłam grzybicę pochwy, potem miałam miesiączkę, po miesiączce śluz był normalny, jak białko kurzego jaja a teraz wiem, że mam dni niepłodne, nic mnie nie swędzi, ani nie piecze, ale mam biały grudkowaty śluz, nie pachnie inaczej niż zawsze, czy jest możliwość, że to znów się przypałętało? :( Dziękuję z góry za odpowiedź :)

Proponuję wizytę kontrolną u ginekologa w celu oceny efektów terapii i rozwiania Pani wątpliwości, ponieważ sam opis jest tu niewystarczający. Niezbędne będzie badanie.