Grudkowaty śluz z pochwy przed miesiączką

wlozylam sobie palca do pochwy i mam dziwny gesty grudkowaty sluz jest niby przed miesiaczka ale z moim partnerem uprawiam duzo seksu co to moze byc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie grudkowatego śluzu może być spowodowane infekcją grzybiczą. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.