Grudkowy włókniak na skórze głowy

Od paru lat mam na skórze głowy zmiane skórną( chyba włókniak , grudkowy) dośc miękki ale przylegający. Dziś byłam u fryzjera, przez przypadek zahaczył kilka razy w niego grzebykiem. Jak się okazało włokniak został naderwany, krwawił,Teraz mam dziwny ból głowy. Nie wiem czy powinnam to skonsultowac z dermatologiem? czy ten włokniak może zezłośliwieć po takim naruszeniu?

Piotr Pilarski

Włókniak ma bardzo niską tendencję do zezłośliwienia. Jednak przewlekły uraz może do niego doprowadzić. Najlepiej udać się do chirurga celem usunięcia zmiany.

Pozdrawiam.