Grupa krwi RH A1 a możliwość zostania dawcą szpiku kostnego dla siostry z grupą krwi 0

Dzień dobry czy jak mam grupę krwi RH A1 mogę być dawcą szpiku kostnego dla siostry która ma grupę krwi 0

Lek. Tomasz Budlewski

do oceny czy mozna byc dawcą konieczne sa dokładne wyniki nie tylko grupa krwi o tym decyduje. Prosze rozmawiać z lekarzami prowadzącymi.

Siostra nie musi dostać Pani szpiku lecz od innego dawcy , który będzie jej bardziej pasował!!! Pani może oddać szpik swoją drogą dla kogoś innego - na tym to polega!!!!! zż