Grupa wsparcia dla osób z zaburzeniami odżywiania w Toruniu

Dzień dobry, czy w Toruniu jest grupa wsparcia dla osób z kłopotami odżywiania - jedzenie kompulsywne?

Witam Panią
proszę wejść na link centrum terapii behawioralnej, cbt.pl i tam jest lista terapeutów. Mogłaby Pani zadzwonić do nich i zapytać się o grupę.
Jest też centrum terapii zaburzeń jedzenia "dąbrówka" niedaleko Katowic i mogłaby Pani do nich zadzwonić i też zapytać o grupę.
Anna Suligowska