Grupy i pojedyncze komórki nabłonka przewodowego z cechami anizocytozy

Mam 51 lat Od 5-6 lat wyczuwam guzek-włókniak. Wynik USG brzmi: "Pierś prawa między godziną 5 a 6 na obwodzie ognisko o obniżonej niejednorodnej echogeniczności śr 7mm mogącej odpowiadać włókniakowi" Byłam na biopsji cienkoigłowej (mam małe piersi) i wynik biopsji ściął mnie z nóg: "Grupy i pojedyncze komórki nabłonka przewodowego z cechami anizocytozy Podejrzenie rozrostu złośliwego" Zmiana jest u nasady piersi. Najwcześniejsza wizyta w szpitalu za miesiąc. Co mam robić? Proszę o pomoc i opinię

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich badań będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę że konieczne jest założenie karty onkologicznej i konsylium.