Grypa u 3,5-letniego dziecka

Witam, jestem mamą 3,5 letniej dziewczynki. Moja córeczka od piątkowej nocy miała temperaturę 39,7, kaszel, katar i do tego zaropiale oczka, poszłam do lekarza a temperatura powiedział ze to grypa,przepisał syrop na odksztuszanie, krople do nosa i syrop od gorączki, dodam jeszcze ze mieszkam w Niemczech, moje pytanie -czy to wszystko wystarczy na grypę? Nigdy wcześniej córka nie chorowała na grypę. Pozdrawiam Barbara

Renata GrzechociĹska

Witam.
Leczenie powinno wystarczyć, jeśli stan dziecka nie będzie ulegał poprawie, prosze ponownie udać się na wizytę.
Pozdrawiam