Grypa żołądkowa i zwymiotowanie 9 tabletki antykoncepcyjnej

Biorę pigułki antykoncepcyjne Lesiplus,miałam grypę żołądkowa i zwymiotowalam 9 tabletkę,wzięłam kolejną. W dniu 17tabletki Uprawiałam seks z prezerwatywa,która pękła jednak nie było wytrysku ani się nie zbliżał. Czy jest ryzyko ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać test ciążowy. Prawdopodobieństwo ciąży jest raczej niskie.