Grzyb w kale i gronkowiec u rocznego dziecka

u mojej bratanicy wykryto jakiegos grzyba w kale czy mozliwe ze mogla sie zarazic od zwierzaka wykryto tez gronkowca a 3 dni temu lezala w szpitalu na zapalenie pluc.bratanica ma 1 rok

Podobnie z gronkowcem, u niektórych występuje w przewodzie pokarmowym i nie zawsze sie go leczy, wszystko zależy od tego jaki to gronkowiec i w jakiej ilości.
W celu przywrócenia prawidłowej flory jelit czesto zalecane jest przyjmowanie probiotyków.

Pozdrawiam
Iwa Dziedzic
http://www.poradnikdlarodzica.blogspot.com