Grzybica czy bakterie?

Witam. Od 2 tygodni mam problem. Mianowicie. pewnego razu na drugi dzień po stosunku z moją dziewczyną poczułem swędzenie w dolnej części żołędzi. Tydzień wcześniej dziewczyna mówiła mi że swędzi ją pochwa ale ginekolog nic nie stwierdził i problem znikł. U mnie niestety nie. Napletek był zaczerwieniony i na dolnym krańcu żołędzi miałem jakby małe czerwone krostki. Myłem mydłem szarym 2-3 x dziennie potem przez 2 dni smarowałem maścią o nazwie t**** (nie pamiętam dokładnie bo nie mam tego przy sobie w tej chwili) po tym czasie objawy minęły. Odczekaliśmy jeszcze 2 dni. Odbyliśmy stosunek i po 2 dniach znów te same objawy. Podobnie postępowałem i znów było ok. Po kolejnych 2-3 dniach znów objawy wróciły. Dodam, że cały czas myłem członka dość dokładnie i nie miałem kontaktu z Dziewczyną. I znów minęły tym razem same. Dziś znów zaczęło mnie swędzieć, a co gorsza na wewnętrznej stronie napletka zrobiły mi się jakby pryszcze, które zmalały po przemyciu mydłem. Moja dziewczyna nie ma żadnych objawów, więc zastanawia mnie czy to grzybica? Czy to może być coś bakteryjnego?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Przyczyna dolegliwości raczej jest infekcja grzybicza. U Partnerki może ona przebiegać bezobjawowo. Proszę udać się do dermatologa w celu potwierdzenia rozpoznania.

Pozdrawiam.