Grzybica głowy i stopy u 5-letniego dziecka a odpowiednia terapia

Witam. Moja 5letnia coreczka ma grzybice głowy i stopy ale nie stwierdzono jakiego rodzaju dostałysmy masci od pani doktor ktore nie przynasza zadnego efektu.Corcia tak z 1cm od czoła ma jak ja to mowie wysepke z przystrzyzonymi wloskami ym tak to wyglada i kilka drobnych plamek nad czołem jak i nad karkiem oraz nad uszami.Codziennie jej myje glowe w specjalnych szamponach smaruje masciami głowke jak i stope. hm... do tego mi rowniez wyskoczyla jakas plamka czerwona na policzku mysle ze tez jestem zarazona.Moje pyanie takie w jaki jeszcze sposob moge corce pomoc ? terapia trwa juz 2 tygodnie , a od pani doktor co ja leczy nie moge sie nic dowiedziec

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie ustosunkować się do Pani pytania, ponieważ nie wiem jakiego typu zmiany skórne występują u córki (czy i ew. jaki to rodzaj grzybicy) oraz jakie leczenie jest stosowane, a nie jest skuteczne (brak nazwy preparatów.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski