Grzybica i krosty a sposoby leczenia

Grzybica-basen stres oraz dieta alkochol papierosy no i mam grzybice ,poczatkowo sadzilam ze tylko pochwy -wtedy przyjelam antybiotyk dopochwowy ale krosty pojawiajace sie na dekolcie oraz u nasady włosów sprowokowały mnie do wyjasnienienia co to skad to no i mam komplet odpowiedzi -grzybica-moje pytanie czy poza antybiotykiem ktory biore 10-ty dzien oraz mascia clotrimazolum ktora jako jedyna usuwa krosty z dekoldu potrzebuje udac sie do lekarza po kolejne medykamenty?

Witam. Powinna Pani udać się na wizytę kontrolą do lekarza po zakończeniu leczenia. warto również wykonać podstawowe badania krwi, gdyż grzybica ma tendencję do pojawiania się u osób z osłabioną odpornością.