Grzybica międzypalcowa a odpowiednie leczenie

witam mam grzybice miedzypalcowa ale u prawej reki miedzi dwoma palcami bardzo mnie piecze i swedzi.Probowałam juz roznych preparatow ale pomagaja na krotko.prosze o podanie mi nazwy jakiegos skutecznego leku .z gory dziekuje

Prawdopodobnie ma Pani zmiany o charakterze podrażnień być może z wtórnym nadkażeniem grzybicą. Proszę stosować krem Mediderm kilka razy dziennie, pić Calcium 3x300 mg. i unikać detergentów.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska