Grzybica miejsc intymnych a problemy z płodnością

Mamy problem od stycznie z partnerką z grzybicą w miejscach intymnych. Po przyjeździe z nad morza partnerka miała mocno zaczerwieniona pochwę i pieczenie a ja czerwonego penisa. Po stosowaniu lekow antygrzybicznych problem zaniknął na kilka miesięcy. Jednak teraz partnerka powiedziala mi, że znow zaczela odczuwać pieczenie, obejrzałem penisa i jest lekko zaczerwieniony, co prawda o wiele mniej niż przedtem, ale wrocil. Dlaczego? Jakie badania powinnismy zrobić? Czy może to wpłynac na plodnosc?

Lek. Tomasz Budlewski

raczej na płodnośc nie bedzie miec wpływu. proponuję uda się do lekarza ginekologa i urologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.