Grzybica na penisie?

Na żołędzi penisa mam biały nalot. Czy to grzybica? Dodam, że nigdy tego nie miałem wcześniej, więc zastanawiam się czy wybrać się do lekarza...

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Jeśli nalot ten łatwo usunąć, a twoja partnerka seksualna skarżyła się ostatnio na świąd sromu i białe upławy, to może to być grzybica. Jednak biała zmiana na penisie, która nie da się łatwo zetrzeć, to może być także leukoplakia, która jest stanem przednowotworowym. . Jeśli leczenie przeciwgrzybicze nie wyleczy zmiany, warto wybrać się do dermatologa i pokazać mu zmianę.