Grzybica na rękach i ropiejące krosty na głowie

Witam,mam chybavgrzybice na nogach,rekach pojawily sie plamy..na plecach tez...na glowie mam ropiejace krosty..twarz wyglada jak spierzchnieta...co mam robic?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany skórne wymagają oceny lekarza podczas bezpośredniej wizyty. Może być to lekarz POZ lub specjalista dermatolog.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . I będzie mógł doradzić jak najlepsze zabiegi aby dany efekt na skórze uzyskać.