Grzybica paznokci i leczenie dożylne

Witam, Jestem zainteresowany zastosowaniem intensywnej terapii przeciwgrzybicznej za pomocą dożylnego zastosowania amfoterycyny. Chodzi o grzybice płytki paznokciowej która rozpoczęła się ponad 9 lat temu i na dzień dzisiejszy występuje na 7 z dziesięciu palców u rąk oraz 2 paluchach stóp. Zdaję sobie sprawę że dożylne leczenie stosowane jest ponoć z przypadkach zagrożenia życia, ale żadna z dotychczasowych terapii nie była efektywna. Proszę o informacje. janusz.figula@gmail.com

Warto dopytać swojego lekarza o konkretne zagrożenia i zyski w Pana przypadku. Wspólnie wypracują Państwo najlepsze dla Pana rozwiązanie.