Grzybica paznokcia od wielu lat

dzień dobry mam takie pytanie w jaki sposób najlepiej poradzić sobie z grzybicą paznokcia.mowa o 1 paznokciu u nogi dużym.proces utrzymuje się parę lat i dotyczy tylko 1 palca.paznokieć jest żółty .rośnie normalnie .zmianę na tym paznokci pamietam z czasów gdy systematycznie korzystałem z basenu.czy istnieją jakieś domowe sposoby lub preparaty bez recepty sprawdzone w takich problemach.zamieścił bym zdjęcie ale nie wiem jak.z góry dziękuję.

Najpierw trzeba zrobić posiew z opiłków paznokcia, następnie dobrać lek w zależności od tego, jaki gatunek grzyba urośnie z posiewu. Najskuteczniejsze leczenie grzybicy paznokci to leczenie tabletkami. Domowym sposobem można ugotować obiad, a nie leczyć ludzi.