Grzybica penisa a Clotrimazolum

Mam prawdopodobnie grzybicę penisa,lekarka kazała mi zrobić wymaz i teraz mam czekać aż miesiąc. Postanowiłem nie czekać i zakupiłem maść Clotrimazolum. Stosuje dwa razy dziennie. Penis robi się po niej dość wyschnięty i czasem trochę piecze. Czy stosować mimo to maść licząc,że plusó będzie więcej niż minusów czy raczej odstawić ?

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
proszę samodzielnie się nie leczyc, moż pan wyżądzic sobie krzywdę, dziwi mnie miesięczny okres oczekiwania na wynik, wymaz wykonuje sie do dwóch godzin
pozdrawiam

Witam, proponuję odstawić Clotrimazol i udać sie do lekarza, który nie będzie odwlekał leczenia przez miesiąc, do czasu otrzymania wyniku posiewu. Pozdrawiam RH