Grzybica penisa czy może coś innego?

Witam, 9 marca w nocy obudziło mnie straszne swędzenie napletka... rano poszedłem do apteki i kupiłem maść C*** i swędzenie znikło, i były jeszcze takie plamki i schodziła mi skora, i teraz nie mogę naciagnąć skóry, a wcześniej mogłem bez problemu... dodam, że przy naciąganiu strasznie mnie boli/piecze góra penisa, ta skórka, nie dół, acz góra... Proszę o pomoc.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Niewiele mogę pomóc na odległość, nie mając możliwości obejrzenia zmian i wykonania badania mikologicznego. Z tego, co Pan pisze - poprawa po zastosowanym C*** może świadczyć o zakażeniu drożdżakowym. Obawiam się, że czas kuracji był jednak za krótki.

Zachęcam do odwiedzenia lekarza. Proszę pamiętać o stosowaniu preparatów do higieny intymniej.