Grzybica penisa i opuchnięte jądra u 22-latka

Witam mam grzybice penisa lekarz przepsiał masc potem pojawiła sie czerwona plama moje jadra sa opuchniete czasem bolą i jest duzo na nich drożdżaków prawdopodobnie tak myśle czy tabletki jakieś pomogą ?

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
wskazane jest przyjmowanie także leków p/grzybiczych doustnie
pozdrwiam

Witam, właśnie tabletki o działaniu przeiwgrzybiczym są tym lekiem, o który należy uzupełnić terapię. Obrzęk moszny występuje często przy wszelkich zakażeniach, w tym też grzybiczych. Pozdrawiam RH