Grzybica penisa i powracające objawy

Witam. Mam 17 lat wydaje mi się, że mam grzybicę... ponieważ mam krostki czerwone, plamki, które swędzą i lekko pieką. Stosowałem maść (Clo****) i maść szał**** podziałało, był spokój po paru miesiącach teraz jestem chory i mam antybiotyk (grypa) i powróciło... wpierw zaczerwienienia od dolnej strony penisa i potem plamki na "główce" plamki szczypie itp... Nie mam teraz żadnych maści, ani nic zaradzić... Proszę o pomoc.

Witam serdecznie.
Nawrót infekcji grzybiczej jest bardzo prawdopodobny z powodu antybiotykoterapii, która zakłóca prawidłową florę organizmu. A infekcja prawdopodobnie niekorzystnie wpłynęła na odporność.
Aby rozpoznanie potwierdzić niestety konieczne jest badanie i obejrzenie zmian. Wówczas można zalecić leczenie.
Pozdrawiam.