Grzybica po antybiotyku

Witam, Po kuracji antybiotykowej, kiedy lekarz zlekceważyl moje ostrzeżenie o zastosowanu osłony pojawilo sie swedzenie odbytu czasem bigunki a dzisiaj slady jasnoczerwonej krwi w stolcu. Nie mam problemów ze stolcem regularny i bez zaparc . wiec podejrzewam grzybice po tej kuracji antybiotekowej. Co Państwo na to? Pomaga mi witamina B compositum. Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, objawy są niespecyficzne, przyczyny biegunki są najczęściej infekcyjne, jednakże obecność krwi w stolcu jest objawem bardzo niepokojącym. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego,który po zebraniu wywiadu i zbadaniu zleci dalsze postępowanie. Pozdrawiam.