Grzybica pochwy a bóle brzucha

Witam. Od jakiegos czasu mam dziwne objawy i nie mogę ich ze sobą połączyć. Zaczęło się od bóli brzucha. Kolejną rzeczą była grzybica pochwy. Kolejnymi objawami są: suchość w ustach, brzydki zapach z buzi i bialy nalot na jezyku, szczypiące oczy, brak koncentracji, znaczne pogorszenie nastroju, czuję się jakbym cały czas była zmęczona(choć nie mam po czym), bezsennosc naprzemiennie z sennością. Ogromna chęć na słodycze i niezdrowe rzeczy. Czy te objawy mają ze sobą coś wspólnego? co to może być?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy są dość niespecyficzne by określić jedną konkretną jednostkę chorobową. Warto wykonać podstawowe badania. Osobiście sugerowałbym etiologię cukrzycową, anemię, zaburzenia funkcji tarczycy.