Grzybica pochwy a masturbacja

Witam mam 14 lat i od paru dni zauważyłam, że po goleniu na wzgórku łonowym dostaję małych oraz białych krosteczek, bardzo mnie to martwi ponieważ jest to niezwykle uciążliwe. Ponadto masturbuję się od jakiś 2 miesięcy. O czasu kiedy użyłam do tego plastikowego "narzędzia" , bardzo mnie piecze, oraz uwiera okolica pochwy. Do tego rozchylając wargi sromowe spostrzegłam takie jakby małe rozdarcia (przy dotyku bardzo pieką). Pojawia się także biała zwarta wydzielina (nie miesiączkuję). Proszę o odpowiedź, jak mam leczyć dane objawy i jaką dietę stosować  - jakie leki mam zastosować, to dla mnie ważne ponieważ do lekarza nie pójdę. Proszę o pomoc!!!  DO LEKARZA NIE PÓJDĘ

Witam serdecznie.

Prawdopodobnie objawy na wzgórku łonowym wynikają z podrażnienia po goleniu, być może doszło także do nadkażenia podrażnionych mieszków włosowych. Proszę spróbować zmienić metodę usuwania owłosienia, oraz stosować łagodniejsze preparaty kosmetyczne.

Jeżeli chodzi o drugi problem to wynika on prawdopodobnie z urazu mechanicznego. Powinien po zaprzestaniu masturbacji ustąpić samoistnie.

Natomiast trudno mi powiedzieć co jest przyczyną zmiany wydzieliny pochwowej. Być może spowodowane jest to przez infekcję - aby to potwierdzić konieczna jest wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam.