Grzybica pochwy i bóle podbrzusza oraz wybrzuszenie w podbrzuszu

Witam Ostatnio choruję na grzybicę pochwy. Pare dni temu zaczęło boleć mnie pobrzusze, podwyższyła się temperatura do 37,6. Po trzech dniach zauważyłam wybrzuszenie w podbrzuszu z prawej strony, gdy dotykam czuje ból i jest twardsze niż z lewej strony. Nadal mam upławy, nie krwawie, tylko czuje ciągle napięcie w podbrzuszu i w dole pleców. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza ginekologa Ew do lekarza rodzinnego.