Grzybica pochwy i hemoroidy

Witam. jakies pol roku temu mialam grzybice pochwy. Mialam też hemoroidy lek pomogł na jakis okres i znow mnie męczy załatwienie sie jak i potem siedzenie czy stanie, mam pytanie czy przez to mogę mieć zapalenie pochwy ? gdyż dzis byłam na wizycie u ginekologa i znow mam zapalenie pochwy. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli prawidłowo dba Pani o higienę to zapalenie pochwy nie powinno mieć związku z hemoroidami.