Grzybica pochwy po rozpoczęciu współżycia

Witam , mam wstydliwy problem , ale będę mówić otwarcie . od ponad roku wspolzyje z moim chłopakiem , na początku było wszystko cudownie , ale jak dostałam grzybicy pochwy choć o niej nie wiedziałam , orgazm przezywalam bardzo zadko . obecnie wyleczylam się z grzybicy , ale nadal mam problem z orgazmem ... Czego to może być przyczyna ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza seksuologa . po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.