Grzybica pochwy po współżyciu z mężem a powikłania po seksie oralnym

Odkąd uprawiam seks z mężem miewam grzybicę pochwy. Ostatnio z badań wynika że znow mam. Lekarz przepisał mi leki dopochwowe a mężowi maść. Jednakże bardzo się boję bo mąż preferuje seks "głębokie gardło" i bez niego być nie może, a ja zaczełam się paniczie bać o swoje zdrowie, bo jeśli to on mnie zaraża bo wcześniej nigdy nic takiego nie miałam to co może mi się stać po takiej formie seksu skoro wiadomo ze dostalam grzybicy pochwy.Miesiąc czasu mam jakby grypę boje sie związku z tym...co robić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Proszę przyjąć zaleconą kurację. Dotyczy to zarówno Pani jak i Męża.