Grzybica pochwy u 33-letniej kobiety

Mam zdiagnozowana grzybice pochwy juz od ponad miesiaca,ale objawy trwaja dłużej około 2 mies,lekarz zapisał mi Myscosyt 200 mg,mężowi rownież,oraz maśc Pimafuort,nie pomogło,po 3 tyg zapisał jednorazowo Gynazol,przygasiło,ale nie wylezyło,nastepnie czopko Bedatine plus clotrimazol,jest dezko lepiej,juz nie mam siły,kupiłam Lactibios Femine i łykam,a grzybcia to konsekwencja Augumentinu 1000,który brałam na własną rękę! Pomocy!!!

Witam,
niestety problem grzybicy pochwy jest tematem trudnym do leczenia, zwłaszcza ze względu na swój nawrotowy charakter.
Oprócz leczenia farmakologicznego pacjenta oraz partnera seksualnego istotne jest zachowanie odpowiedniej diety, higieny osobistej, bielizny.
Ważna też będzie suplementacja witamin i składników mineralnych, aby nie dochodziło do sytuacji obniżenia odporności organizmu.

Być może powinna Pani wykonać podstawowe badania laboratoryjne z krwi (glukoza, TSH, morfologia, elektrolity) i moczu.

Pozdrawiam