Grzybica pochwy w ciąży po korzystaniu z basenu

Witam. Jestem w 6ym miesiącu ciąży. 2 miesiące temu korzystałam z basenu na wczasach 4 dni pod rząd (temp. wody ok. 30stopni). Stosowałam tylko provag żel. Nabawiłam się grzybicy pochwy, którą wyleczyłam. Innych objawów nie miałam. Ponoć istnieją przypadki zarażenia się na basenie chlamydią (czasem i ureaplazmą). Ponoć mogą się nie objawiać. To moja pierwsza ciąża. Jakie jest prawdopodobieństwo zarażenia tymi bakteriami? Jakie skutki mogą one wywołać u dziecka. Nie wiem co myśleć. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.