Grzybica sromu a seks z partnerem

Czy swędzenie i biały lekki nalot to zawsze musi być grzybica, bo słyszałam, że bardzo ciężko się ją leczy i modlę się, żeby nie mieć. Boję się iść do lekarza. Bo grzybica to dla mnie jak wyrok. I czy jak się ma grzybicę, można uprawiać z partnerem petting? Proszę o szybką odpowiedź.

ponad rok temu

Witam!
Grzybica pochwy i sromu to żaden wyrok!!! To jest bardzo częsta choroba, zdarza się u większości kobiet chociaż raz w życiu. Leczenie polega na używaniu maści przeciwgrzybiczej lub ewentualnie łykaniu tabletek przez około tydzień. Podczas pettingu należy uważać, aby nie przenieść drożdżaka dłońmi na narządy płciowe partnera (chyba lepiej unikać pettingu do czasu wyleczenia).
Pozdrawiam!