Grzyby drożdżopodobne w posiewie kału

Witam, mam pytanie dotyczące Candida Lambica. Wykonano u mnie posiew kału i niestety wyhodowano grzyby drożdżopodobne zidentyfikowane jako Candida Lambica, wzrost „Dość liczne”, ilość „-”, szcep „-”. Czy pojęcie „dość liczne” ma przełożenie na często wskazywane w internecie plusy, od 1 do 4? Niestety nie jestem w stanie stwierdzić co pojęcie „dość liczne” oznacza.

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakie są normy w laboratorium gdzie wykonywane było badanie. Dość liczne to najpewniej +++.