Guz esicy i przerzuty

moja mama ma guza esicy z przeżutami jest po stomi ale ma przeżuty lekarze nie dają jej szans co robić?
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Proszę zadbać o jakośc życia mamy. Zapewnic jej odpowiednie leczenie objawowe, w tym zwłaszcza (jeżeli zajdzie taka potrzeba) leczenie przeciwbólwe. Spędzać z nią jak najwięcej czasu i cieszyć się, w miarę możliwości, każdą chwilą.