Guz i krwiak na głowie po urazie sportowym

Witam W wieku 10 lat miałem poważny wypadek a mianowicie potknąłem się na schodach i uderzyłem czołem o beton. Miałem dużego guza krwiaka itd wiadomo. Obecnie mam 21 lat i zacząłem grać zawodowo w piłkę nożną, na treningach uderzamy po 50-100 razy głową właśnie czołem w piłke czasem trafi się twardsza piłka i mocne dośrodkowanie i naprawdę można boleśnie odczuć takie uderzenie. Moje pytanie brzmi czy po tak długim czasie mogę już normalnie odbijać głową i czy tam wszystko dobrze sie zagoiło ?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy ma Pan jakieś dolegliwości. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.