Guz jelita grubego a pestki moreli

Czy pestki moreli są pomocne w leczeniu chemioterapią w przypadku guza jelita grubego? czytałam dużo na forum, że mają działanie które niszczy komórki nowotworowe. Czy to prawda?

Witam , jeśli znajdzie Pani w internecie jakieś opracowanie naukowe (badanie naukowe i jego wynik) , które potwierdzałoby to - to bardzo proszę o przesłanie mi go. Ja nie znam takiego opracowania. Droga Pani! INTERNET NIE LECZY! Leczą lekarze metodami , które zostały sprawdzone w trakcie długoletnich badań naukowych zanim zostały uznane jako standarty leczenia. Pozdrawiam , zż