Guz jelita grubego i adenocarcinoma tubulare G2

Pół roku temu moja mama miała robioną kolonoskopię. Ma guza na jelicie grubym. W wyniku badania histopatologicznego pisze "adenocarcinoma tubulare G2". Mama bierze od pół roku chemię. Naczytałam się w internecie, że są trzy poziomy złośliwości (G1,G2,G3) i że G1 to najsłabszy poziom złośliwości, a G3 to najgorszy. Czy to, co pisze, że G2 można wyleczyć?

Każdy poziom można wyleczyć - lub nie!... Wiele zależy od rozległości guza pierwotnego, jego ew. naciekania na sąsiadujące tkanki , i zwiazanej z tym możliwości operacji radykalnej i ew.obecności ew. przerzutów! Szczególy proszę omówić z onkologiem prowadzącym!!! zż