Guz lewego płata tarczycy

Witam! Bardzo proszę o interpretację mojego wyniku badania- ,stwierdzono u mnie guzek lewego płata tarczycy ,mam 21 lat .Wykonano biopsję w wyniku: Treść krwista,delikatny koloid,małe płaty,gniazda i rozproszone tyreocyty bez cech cytologicznej złośliwości.Obraz odpowiada zmianie łagodnej bliżej nieokreślonej gr III wg Bethesda. Lek.prowadzący,chirurg i endokrynolog doradzili mi żebym usunęła guzek.Zabieg mam mieć w grudniu.Czy może się okazać że jest to nowotwór złośliw

Renata GrzechociĹska

Witam.
Grupa III zawiera zmiany nieokreślone ryzyko raka wynosi od 5-15 %.
Pozdrawiam