Guz miednicy mniejszej

Prosze o pomoc w interpretacji -guz miednicy mniejszej przydatki prawe- policykliczny guz o wymiarach 19x12x12 pokryty cienka gładka lśniącą torebka na przekroju wielokomorowy Guz wypełniony jest gęsta śluzową treścią Na powierzchni guza widoczny jest jajowodów dł 7 cm średnicy 0,5 cm lewe przydatni- torbielowato zmieniony jajnik 15x10x10 na psów. Widoczny jajowodów dł 7 cm , średnicy 0,5 cm pow zew szaro bezowa gładka.W obu jajnikach utknie sluzowego nowotworu najmniej o granicznej złośiwosc całość materiału odpowiada rozpoznaniu wysoko zróżnicowanego raka gruczolowego sluzowego wyrostka robaczkowego z przezutami do obu jajników i obrazem sluzaka rzekomego otrzewnej .Tkanka nowotworową o profilu IHC: CK 7 (+) CK 20(+) CDX-2(+) obecna jest w obustronnych przydatkach wyrostki robaczkowym i jego kresce ,sieci większej , wycinkami z otrzewnej pecherzowej zatoki Douglasa i przymacicza lewego ,kom nowotw. Obecne sa w płynie z jamy otrzewnej , co zastosować jakie rokowania? Pomocy!

Rozumiem,,że jest Pani po operacji i obecnie z pewnością wymaga Pani dalszego leczenia chemicznego. O rokowanie warto zapytać lekarza prowadzącego leczenie, on wie jak wyglądał proces w jamie brzusznej