Guz mózgu, obniżenie nastroju a odpowiednie działania

Witam Mam 22 lata ciągle mnie męczy obniżone samopoczucie,nic mi się nie chcezaczęłam unikać ludzi bo nawet nie mam sił ich słuchać,wszystko mnie denerwuje,czasem nawet wybucham płaczem tak bez powodu Zaczynam się bać co się ze mną dzieje Boję się że to jakaś poważna choroba psychiczna i że z roku na rok będzie ze mną coraz gorzej.Może wpływ na to ma że pochodzę z patologicznej rodziny,mój ojciec pije, psychicznie się znęca biłDo tego niedawno dowiedziałam się ze mam guza mózgu. Czy to depresja?

Witam,

rozumiem Pani trudną sytuację i cierpienie z nią związane. Mam wrażenie, że próbuje Pani zaczerpnąć powietrza po diagnozie, którą Pani usłyszała. Nie jest to łatwe, kiedy kiedy lęk paraliżuje i skłania do myślenia jedynie o sprawach trudnych, bolesnych i o chorobie.

Proszę zaczerpnąć powierza ... i zacząć walkę o siebie i swoje życie. Wobec tak trudnego życia i krzywd które Pani opisuje, mam przekonanie, że zasługuje Pani odmianę sytuacji, na nowe życie które rozpocznie nową drogę a zamknie to co było w przeszłości.

Willigis Jager, twierdzi, że (...) Choroba prowadzi nas do tego czego nie przeżywamy, co wykluczyliśmy, czego nie chcemy przyjąć do wiadomości. Prowadzi nas do naszego cienia. Choroba może być próbą samouzdrowienia, ponieważ może nas ochronić przed ostatecznym załamaniem, które wystąpiłoby, gdybyśmy się zamknęli konsekwentnie na leżący głębiej sens życia.”

Proszę by przemyślała Pani te słowa, może ułatwią podjęcie działań prowadzących do ...NOWEGO w Pani Życiu! Tego serdecznie Pani życzę!

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz
https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=nf

potrzebna Pani pomoc profesjonalisty.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam. Z problemem tym nie powinna pani pozostawać sama. To zbyt duże obciążenie, dlatego warto jak najszybciej poszukać pomocy u psychologa psychoterapeuty. Ze względu na alkohol w rodzinie, odpowiednią pomoc uzyska pani w Ośrodkach Leczenia uzależnień, która przyjmuje na NFZ "za darmo. Prawie w każdym mieście znajdują się te ośrodki. Powodzenia